Beschrijving
Deze markante vrijstaande woning biedt u tezamen met de aangrenzende winkelruimte tal van mogelijkheden: Een uniek object dat voor meerdere doeleinden is in te zetten.
De woning beschikt over veel ruimte en heeft uitzicht op het Amsterdamse Bos. Houd u van vertier op het water en wilt u uw eigen boot achter het huis aanmeren? Ook dat kan. Het water achter het huis is verbonden met de Amstelveense Poel. Doorvaren naar de Amsterdamse grachten of Aalsmeer is ook mogelijk.
Winkelruimte
De multifunctionele winkelruimte is via de voorzijde toegankelijk, en voorzien van een groot raampartij, keukenblok, toiletruimte en een berging. Deze voormalige kapsalon is volledig afgezonderd van het woonhuis en desgewenst zelfstandig te gebruiken of te verhuren. Er is dus geen directe doorgang vanuit de woning, maar deze is wel eenvoudig te realiseren.
Woning
De woning is via de zijkant te betreden, vanaf de oprit die ruimte biedt aan 3 tot 4 voertuigen.
Via de entree komt u in de woonkeuken die de toegang verschaft tot de grote woonkamer en een tweetal hallen. De eerste hal leidt tot de toiletruimte en een sobere badkamer. De tweede hal, die centraal in de woning is gelegen, verschaft toegang tot twee inbouwkasten, een toiletruimte en een riante werkruimte. Via deze werkruimte is er toegang tot de tuin en tot een zeer riante berging; deze laatste kan eventueel ook bij de winkelruimte getrokken worden.
1e Verdieping
Via de trapopgang, die toegankelijk is via de woonkamer, treft u de eerste verdieping die uitmondt op een ruime overloop. De overloop verschaft u de toegang tot de badkamer en drietal riante slaapkamers die alle zijn voorzien van een inbouwkast.
Bergvliering
Deze is toegankelijk via de overloop op de eerste verdieping. Ideaal voor het opbergen van uw spullen.
Tuin
De achtertuin is bereikbaar via de werkruimte van de woning en grenst direct aan het Amsterdamse Bos, enkel gescheiden door een fraaie watergang. Deze sloot biedt ruimte voor meerdere boten en staat in directe verbinding met de Amstelveense Poel in het Amsterdamse Bos. In de tuin staat verder nog een grote berging. Er is ook een kleine tuin aan de voorzijde van de woning; heerlijk om ‘s ochtends met een kopje koffie in de zon te zitten.
Locatie
Een superlocatie in Bovenkerk met uitzicht op het Amsterdamse Bos vanuit de tuin. Ook zijn er dichtbij allerlei voorzieningen. De Noorddammerlaan is autoluw en voorzien van brede trottoirs en veel gratis parkeermogelijkheden.
Nabij zijn er diverse openbaar vervoersverbindingen. Op loopafstand liggen supermarkt Albert Heijn (aan de Maalderij) en winkelcentrum Van der Hooplaan en het winkelcentrum van de Westwijk. Ook dichtbij is het Stadshart Amstelveen met al haar voorzieningen waaronder de Bijenkorf, het Cobra Museum en de diverse horeca met terrassen. Het oude dorpscentrum is te bereiken via een mooie wandeling langs de Amstelveense Poel.
Potentie
Het object beschikt over flinke uitbreidingsmogelijkheden: zo is er ca. 100 m² woonruime op het platte dak realiseren.
Het perceel van 500 m² biedt daarnaast ook mogelijkheden om aan de achterzijde te bouwen tot aan het water. Hier kan je bijvoorbeeld een 2-etagewoning kunt realiseren met een terras en uitzicht op het water en het bos. De multifunctionele winkelruimte kan zelfstandig verhuurd worden, of kan zelf gebruikt worden als woning of winkelruimte (zie ook hieronder voor mogelijke bestemmingen). Er zijn ruime parkeervoorzieningen aanwezig op de openbare weg.
Kenmerken
- Superlocatie!
- Energielabel woning E
- Energielabel winkelruimte C
- Cv-ketel + geiser
- Zonnepanelen
- Verkoper heeft het object niet zelf bewoond. Derhalve is de "niet zelf bewoningsclausule" van toepassing
De woning is een vrijstaande woning met bestemming gemengd en kan worden gebruikt als winkelpand of als woonruimte naar wens van koper.
Mogelijkheden:
- Bedrijven die zijn genoemd in de Staat van bedrijfsactiviteiten onder de categorieën 1 en 2, zoals opgenomen in bijlage 4 behorende bij deze regels (met uitzondering van geluidzoneringsplichtige inrichtingen), alsmede met uitzondering van bedrijfsactiviteiten die vallen onder het besluit externe veiligheid inrichtingen;
- Detailhandel;
- Dienstverlening;
- Wonen al dan niet in combinatie met ruimte voor een aan-huis-verbonden beroep of bedrijf;
- Naast de gemengde bestemming is ter plaatse van de 'specifieke vorm van horeca tot en met categorie 2' is horeca tot en met categorie 2 toegestaan;
- Naast de gemengde bestemming is ter plaatse van de 'specifieke vorm van horeca tot en met categorie 3' is horeca tot en met categorie 3 toegestaan;
- Naast de gemengde bestemming is ter plaatse van de aanduiding 'kinderdagverblijf' een kinderdagverblijf toegestaan;
Voor meer informatie verwijzen wij u door naar de website van ruimtelijke plannen of naar gemeente Amstelveen.
Alle woningen worden verkocht via een transparant biedingsplatform, hierdoor krijgt iedere koper een eerlijke kans zijn bod uit te brengen en te reageren op andere biedingen.
Wilt u een bod uitbrengen? Dat kan vanaf de getoonde prijs, dit is het minimale bedrag waar vanaf geboden kan worden.
Via onze website komt u op het biedingsplatform.
BIEDEN?
Via de oranje biedingsbalk boven de foto óf via het kopje “Biedingsplatform” op onze website, wordt u doorgelinkt naar het biedingsplatform van Vastgoed Auctions. Zodra u hier een account aanmaakt heeft u de mogelijkheid om een bod te plaatsen binnen de getoonde biedingstermijn. Het eerstvolgende bod is het laatste bod plus de stapgrootte. Wanneer er 15 minuten voor het sluitingsmoment nog een bod gedaan wordt, wordt de biedingsperiode met 15 minuten verlengd. Uiteraard heeft u de mogelijkheid om een bod te plaatsen onder voorbehoud van financiering of bouwkundige keuring. Het bod wordt verhoogd met een veilingcommissie die in de uiteindelijke koopsom komt te zitten, zodat deze meegefinancierd kan worden.
Na de sluiting van de biedingsperiode zal de verkoper de biedingen gaan beoordelen en de verkoop gunnen aan het voor hem meest gunstige bod. Daarna zullen wij de winnaar zo spoedig mogelijk informeren en de koopovereenkomst op gaan maken. Deze koopovereenkomst dient vervolgens ondertekend te worden bij onze projectnotaris Marks Wachters notarissen te Eindhoven.
*LET OP: Verkoper heeft het recht voor het sluiten van de veiling een bod te accepteren!
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Alle informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan, tevens zijn wij niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites of derden waarnaar verwezen wordt. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in deze woning.